قوانین سایت

سن قانونی برای استفاده از خدمات وبسایت 18 سال به بالا می باشد. افراد زیر 18 سال می بایست تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وبسایت استفاده کنند. هرگونه استفاده تبلیغاتی از این وبسایت ممنوع می باشد مگر در صورتی که مجوز قانونی مکتوب دریافت شده باشد. محتوای ارائه شده در این وبسایت تنها جنبه اطلاعاتی دارد. کالاهای ارائه شده نیز متعلق به تامین کنندگان و فروشندگان می باشند. نظرات ثبت شده در وب سایت نیز متعلق به کاربران بوده و منعکس کننده نظرات گلدن ملک نیست. برخی از خدمات ارائه شده در وبسایت نیازمند ثبت نام کاربری است. با ثبت نام کاربری، شما موافقت می کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر این اطلاعات را به روزرسانی کنید. هر کاربری در این وبسایت به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود می باشد. همچنین وی شخصاً مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود می باشد.
 
اسکانو و مجموعه های مرتبط، تمامی تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن و معتبر آنلاین انجام می دهند. لطفاً در صورت بروز مشکل یا نقض قوانین وضع شده به ما گزارش دهید. ما نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا کالاهای موجود در وبسایت مغایر با قانون کپی رایت و قوانین جمهوری اسلامی نباشد. لیکن اگر تخلف از موارد فوق صورت گرفته باشد، لطفا تیم پشتیبانی ما را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه در اسرع وقت انجام گیرد.
 
هرآنچه در وبسایت قرار می دهید، شامل بر سئوالات، انتقادها، نظرات و پیشنهادات در اختیار گلدن ملک خواهد بود. زمانی که نظری را روی وبسایت ثبت می کنید، موافقت می کنید که این نظر تحت نام شما به نمایش درآید. کاربران نباید از آدرس ایمیل یا نام غیر معتبر استفاده کنند در غیر این صورت گلدن ملک می تواند حساب کاربری فرد را لغو کند.
 
لطفاً در نظر داشته باشید که ممکن است سفارش به دلایل متعددی پردازش نشود. وبسایت حق رد کردن یا لغو هر سفارشی را در هر زمانی برای خود محفوظ می دارد. ما متعهد می شویم که دقیق ترین اطلاعات قیمتی را برای کاربران خود در وبسایت فراهم کنیم. با وجود این امکان خطا وجود دارد. در چنین وضعیتی گلدن ملک با کاربران تماس خواهد گرفت، اطلاعات قیمتی را در اختیار وی قرار داده و سفارش وی را در صورت لزوم لغو خواهد کرد.