قوانین سایت

کاربر گرامی، لطفا شرایط و قوانین سایت رو قبل از عضویت، با دقت مطالعه کنید. با پذیرفتن این قوانین، شما توافق خودتون رو بصورت کامل و با تمامی شرایط ذیر اعلام می‌کنید. در صورتیکه با هر کدوم از این قوانین مخالفید، لطفا استفاده از گلدن ملک رو متوقف کنید. ضمنا در این قرارداد منظور از کلمه سایت، "گلدن ملک" هست.

هدف ما ایجاد اطمینان نسبت به صحت همه مطالب عنوان شده در سایت هست. گرچه مسئولین سایت نهایت تلاش و دقت خودشون رو برای بررسی اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل میارند؛ اما هر گونه تضمینی رو بابت درست یا قابل اعتماد بودن این مطالب از خودشون صلب می‌کنند.

خدمات و محتویات سایت صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده و حق استفاده از همه اطلاعات موجود، فقط برای سایت محفوظه. هر گونه سوء‌استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داره و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تونه از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خودش استفاده کنه.

اگر مایل هستید از سرویس‌ها و محتویات سایت برای مقاصد تجارى استفاده کنید باید، این موضوع رو با مسئولین سایت در میان بگذارید و در صورت موافقت مسئولین سایت، با ذکر منبع اقدام به استفاده از اطلاعات کنید.

اطلاعات موجود در سایت از منابع معتبر، مالکین سطح شهر شیراز و اطراف آن جمع‌آوری و در سایت قرار داده میشه و ممکنه در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشه.سایت بطور مداوم اطلاعات و محتویات رو بروز می‌کنه و اطلاعات ثبت شده دارای تاریخ ثبت هستند.

سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدماتش استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از اون‌ها محافظت می‌کنه و متعهد میشه تا در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کنه و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای مطمئن‌تر و امن تر شدن استفاده اون‌ها از سایت میکنه. با استفاده از سایت، کاربران رضایت‌شون رو از این سیاست اعلام می‌کنند.

سایت همچنین ممکنه از طریق نظرسنجی با کاربران ارتباط برقرار کنه تا بتونه نظرشون رو در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا بشه. سایت هرگز فهرست مشتریان یا اعضاش رو به اشخاص ثالث نمی‌فروشه!

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت یعنی goldenmelk.ir میباشد. ما با هیچ روش دیگه‌ای جز ارسال ایمیل، شماره تماس و شبکه‌های اجتماعی مندرج در سایت با کاربران تماس نمی‌گیریم.